Menú de navegación

Directiva

9ecd376e5371efaef9aad9bc9143aed8_XL

 

DIRECTIVA POR EJERCICIOS

 

EJERCICIO 2013-2014

PRESIDENT:

Cèsar Andreu Molina (QUASIPENYA)

VICEPRESIDENT:

Juan Martínez Martos (COHETE BORRACHO)

VICEPRESIDENT 2º:

Jorge Ochando Cantero (LA FEMELLETA)

VICEPRESIDENT 3º:

José Luis Calatrava Isaac (COHETE BORRACHO)

VICEPRESIDENT 4º:

Santiago Muñoz Blázquez (FAM DE FOC)

SECRETARI:

Manuel Jesús Cabeza Ros (EL BOUET)

SUBSECRETARI:

Francisco José Aparicio Jiménez (FOC I LLUM)

TRESORER:

Guillermo Gil Bailén (QUASIPENYA)

DELEGATS DE FOCS:

Laureano Pascual Vitar (LA POLVORA)
Jaime Orts Muñoz (COHETE BORRACHO)
Antonio Ten Rodrigo (ELS QUE FALTAVEN)
Vicente Pla Guadalupe (QUALSEVOLPENYA)
Pepe Uguet Miralles (ELS QUE FALTAVEN)

DELEGATS CORDA INFANTIL I ESCOLETA DE FOC:

David García Sánchez (QUASIPENYA)
Vicente Pla Caballero (QUALSEVOLPENYA)
Antonio Corredera Martínez (QUALSEVOLPENYA)

DELEGAT WEB:

Juan Jesús Mompó Verdejo (PYROBOLUM)

DELEGATS D’ARXIU:

Camilo Segura Artiaga (FAM DE FOC)
Carlos Ponce Navarro (PYROBOLUM)
Juan Manuel Ramón Contelles (EL BOUET)

DELEGAT PREMSA:

Juan José Campos Mendoza (ELS SOCARRATS)

DELEGAT CORREFOC:

Manuel Jesús Cabeza Ros (EL BOUET)

ASSESSOR DE PRESIDENCIA:

Camilo Segura Artiaga (FAM DE FOC)

ASSESSOR SEGURITAT:

Pedro Muñoz Blázquez (FAM DE FOC)

DELEGAT PROTOCOL:

Vicente Arenes (FAM DE FOC)

DELEGATS DE PENYES:

Pedro Navarro Mulero (Coet I Festa)
José Franco (Coet I Festa)
Armando Barrios Trujillo (Coet I Festa)

DELEGAT D’EXTERIORS:

Francisco Fambuena Peiró (LA FEMELLETA)

VOCALS:

Tomas Jesús Aliaga Abad (EL BOUET)

COMISSIÓ TROBADA DEL FOC:

Jesús Alejandro Ruiz Martínez (ELS SOCARRATS)
Antonio Fernández Lucena (LA POLVORA)
David García Sánchez (QUASIPENYA)
Javier Catalá (ELS TRONATS)
Jesús Gómez Díaz (QUALSEVOLPENYA)
Vicente Sancayetano Fernández (QUALSEVOLPENYA)

COMISSIÓ DE FESTES:

Laureano Pascual Vitar (LA POLVORA)
José Manuel Flores González (EL BOUET)
Francisco José Aparicio Jiménez (FAM DE FOC)
Cèsar Andreu Molina (QUASIPENYA)

FORMADORS CRE:

Cèsar Andreu Molina (QUASIPENYA)
Tomas Jesús Aliaga Abad (EL BOUET)
Vicente Pla Guadalupe (QUALSEVOLPENYA)
Laureano Pascual Vitar (LA POLVORA)
Pedro Muñoz Blázquez (FAM DE FOC)
Camilo Segura Artiaga (FAM DE FOC)
Antonio Corredera Segarra (QUALSEVOLPENYA)
Vicente Pla Caballero (QUALSEVOLPENYA)
Manuel Jesús Cabeza Ros (EL BOUET)
Jorge Ochando Cantero (LA FEMELLETA)
Francisco Fambuena Peiró (LA FEMELLETA)
Jose Luis Calatrava Isaac (COHETE BORRACHO)

COMISSIÓ DE DISTINCIONS:

Jorge Ochando Cantero (LA FEMELLETA)
Francisco José Aparicio Jiménez (FAM DE FOC)
Vicente Pla Guadalupe (QUALSEVOLPENYA)
Laureano Pascual Vitar (LA POLVORA)
Antonio Fernández Lucena (LA POLVORA)
Antonio Ten Rodrigo (ELS QUE FALTAVEN)

EJERCICIO 2012-2013

PRESIDENTE: Cèsar Andreu Molina (QUASIPENYA)
VICEPRESIDENTE: Juan Martinez Martos (COHETE BORRACHO)
VICEPRESIDENTE 2º: Jorge Ochando Cantero (LA FEMELLETA)
VICEPRESIDENTE 3º: Jose Luis Calatrava Isaac (ELS SOCARRATS)
VICEPRESIDENTE 4º: Juan José Campos Mendoza (QUASIPENYA)
VICEPRESIDENTE 5º: Alberto Devicente Atienzar (QUINAPENYA)
SECRETARIO: Manuel Jesus Cabeza Ros (EL BOUET)
SUB-SECRETARIO: Francisco José Aparicio Jiménez (FOC I LLUM)
TESORERO: Guillermo Gil Bailén (QUASIPENYA)
DELEGADO FUEGOS:
Laureano Pascual Vitar (LA POLVORA)
Jose Uguet Miralles (ELS QUE FALTAVEN)
DELEGADO CORDA INFANTIL Y ESCOLETA DE FOC:
Antonio Corredera Segarra (QUALSEVOLPENYA)
Vicente Pla Caballero (QUALSEVOLPENYA)
Amparo Zurriaga (SOCARRATS)
DELEGADO WEB: Juan Jesús Mompó Verdejo (PYROBOLUM)
DELEGADOS ARCHIVO: Carlos Ponce Navarro (PYROBOLUM)
DELEGADO CORREFOC: Manuel Jesus Cabeza Ros (EL BOUET)
ASESOR DE PRESIDENCIA: Camilo Segura Artiaga (FOC I LLUM)
ASESOR SEGURIDAD: Pedro Muñoz Blázquez (FOC I LLUM)
DELEGADO PROTOCOLO: Jesús Alejandro Ruiz Martínez (ELS SOCARRATS)
VOCALES:
Tomas Jesus Aliaga Abad (EL BOUET)
Vicente Pla Guadalupe (QUALSEVOLPENYA)
COMISION TROBADA DEL FOC:
Antonio Fernández Lucena (DIMONIS DE PATERNA)
David Garcia Sanchez (QUASIPENYA)
Javier Catalá (ELS TRONATS)
Jesus Gomez Diaz (QUALSEVOLPENYA)
Vicente Sancayetano Fernández (QUALSEVOLPENYA)
COMISION DE FIESTAS:
Laureano Pascual Vitar (LA POLVORA)
Juan José Campos Mendoza (QUASIPENYA)
Francisco José Aparicio Jiménez (FOC I LLUM)
Cèsar Andreu Molina (QUASIPENYA)
FORMADORES CRE:
Cèsar Andreu Molina (QUASIPENYA)
Tomas Jesus Aliaga Abad (EL BOUET)
Vicente Pla Guadalupe (QUALSEVOLPENYA)
Laureano Pascual Vitar (LA POLVORA)
Pedro Muñoz Blázquez (FOC I LLUM)
Camilo Segura Artiaga (FOC I LLUM)
Antonio Corredera Segarra (QUALSEVOLPENYA)
Vicente Pla Caballero (QUALSEVOLPENYA)
Manuel Jesus Cabeza Ros (EL BOUET)
Jorge Ochando Cantero (LA FEMELLETA)
Jose Luis Calatrava Isaac (ELS SOCARRATS)
COMISION DISTINCIONES:
Jorge Ochando Cantero (LA FEMELLETA)
Francisco José Aparicio Jiménez (FOC I LLUM)
Vicente Pla Guadalupe (QUALSEVOLPENYA)
Laureano Pascual Vitar (LA POLVORA)
Antonio Fernández Lucena (DIMONIS DE PATERNA)
Antonio Ten Rodrigo (ELS QUE FALTAVEN)
EJERCICIO 2010-2011

 

PRESIDENTE: CESAR ANDREU MOLINA (QUINAPENYA)
VICEPRESIDENTE: JUAN MARTINEZ MARTOS (COHETE BORRACHO)
VICEPRESIDENTE 2º: JORGE OCHANDO CANTERO (LA FEMELLETA)
VICEPRESIDENTE 3º: FRANCISCO FAMBUENA PEIRO (L’ESPADENYA)
VICEPRESIDENTE 4º: JOSE LUIS CALATRAVA ISACH (ELS SOCARRATS)
VICEPRESIDENTE 5º: VICENTE PLA CABALLERO (QUALSEVOLPENYA)
SECRETARIO: ALBERTO DE VICENTE ATIENZA (QUINAPENYA)
TESORERO: GUILLERMO GIL BAILEN (QUASIPENYA)
DELEGADO FUEGOS: LAUREANO PASCUAL VITAR (LA POLVORA)
DELEGADO CORDA INFANTIL: ANTONIO CORREDERA (QUALSEVOLPENYA)
DELEGADO WEB: JUAN JESUS MOMPO (PYROBOLUM)
DELEGADO PRENSA: ALVARO GONZALEZ (PYROBOLUM)
DELEGADO PROTECCION DE DATOS: ANTONIO ABELLAN (LA FEMELLETA)
DELEGADOS ARCHIVO: CARLOS PONCE (PYROBOLUM)
FRANCISCO APARICIO (FOC I LLUM)
MANUEL CABEZAS ROS (EL BOUET)
DELEGADO CORREFOC: LUIS MONRABAL SANZ (EL BOUET)
VOCALES: JUAN MONRABAL (QUINAPENYA)
TOMAS ALIAGA ABAD(EL BOUET)
EJERCICIO 2009-2010
PRESIDENTE: CESAR ANDREU MOLINA (QUASIPENYA)
VICEPRESIDENTE: JUAN MARTINEZ MARTOS (QUASIPENYA)
VICEPRESIDENTE 2º: JORGE OCHANDO CANTERO (LA FEMELLETA)
SECRETARIO: ALBERTO DE VICENTE ATIENZA (QUINAPENYA)
TESORERO: JOSE LUIS CALATRAVA ISACH (ELS SOCARRATS)
DELEGADOS CORREFOC: LUIS MONRABAL SANZ (EL BOUET)
FRANCISCO JAVIER AGUILAR NIEVES (AYMAT COETS)
DELEGADO ALTAS Y RENOVACION: JAIME ORTS MUÑOZ (COHETE BORRACHO)
VOCALES: LAUREANO PASCUAL VITAR (LA POLVORA)
FRANCISCO FAMBUENA PEIRO (L’ESPARDENYA)
TOMAS ALIAGA  ABAD(EL BOUET)
EJERCICIO 2008-2009
PRESIDENTE: CESAR ANDREU MOLINA (QUASIPENYA)
VICEPRESIDENTE: JUAN MARTINEZ MARTOS (COHETE BORRACHO)
SECRETARIO: ANTONIO ABELLAN (LA FEMELLETA)
TESORERO: JORGE OCHANDO CANTERO (LA FEMELLETA)
VOCALES: FRANCISCO FAMBUENA PEIRO (L’ESPARDENYA)
FRANCISCO JAVIER AGUILAR NIEVES (L’ULTIMA GRAN PENYA)
TOMAS ALIAGA ABAD(EL BOUET)
LUIS MONRABAL SANZ (EL BOUET)
ALBERTO DE VICENTE ATIENZA (QUINAPENYA)
FRANCISCO JAVIER DIAZ RICO (COHETE BORRACHO)
JAIME ORTS MUÑOZ (COHETE BORRACHO)
EJERCICIO 2007-2008
PRESIDENTE: CESAR ANDREU MOLINA (QUASIPENYA)
VICEPRESIDENTE: JUAN MARTINEZ MARTOS (COHETE BORRACHO)
SECRETARIO: ANTONIO ABELLAN (LA FEMELLETA)
TESORERO: JORGE OCHANDO CANTERO (LA FEMELLETA)
VOCALES: JESUS M.GIMENEZ MURCIA (FOC I LLUM)
FRANCISCO JAVIER AGULAR NIEVES (L’ULTIMA GRAN PENYA)
ORGANO PROVISIONAL DE GOBIERNO 2007
PRESIDENTE: CESAR ANDREU MOLINA
SECRETARIO: JUAN MARTINEZ MARTOS
VOCAL: FRANCISCO FAMBUENA PEIRO
VOCAL: JESUS M. GIMENEZ MURCIA
VOCAL: FRANCISCO JAVIER AGUILAR NIEVES